Rok ve vinařství (s)tráví…

Rok ve vinařství (s)tráví…

Živím se jako markeťačka a průzkumnice. Zjednodušeně řečeno pomáhám klientům s nastavováním a zpracováním průzkumů a využitím získaných informací v marketingu a PR. A radím i ve volném čase: kamarádi se mi ozývají, když chtějí doporučit zajímavý podnik nebo darovat láhev vína.

Kromě sledování místní gastroscény se snažím párkrát do roka podívat i do zahraničí, byť třeba jen na víkend. Na těchto cestách hledám inspiraci i pro vlastní kuchyni: vaření je mým velkým koníčkem a ráda bych se jednou dostala k tomu, že budu umět sestavovat vlastní menu a párovat k nim skvělá vína jak z Moravy, tak také ta zahraniční (no dobře, i ta z Čech 🙂 ). Jen tak, pro sebe, rodinu, přátele. Zatím určitě. Možná pro ženu netypicky mě však nadchne také jemný, ale ne příliš sladký rum, skvělá rašelinová whisky a v soukromém seznamu „1 000 věcí, které musím v životě zkusit“ je třeba i salted gin. Několik měsíců jsem psala pro kuchařské studio Divoká vařečka.

Projekt Rok ve vinařství je můj vlastní. Nějakou představu o něm, jakožto koncepční typ, mám. Ale kam se vyvine, uvidíme. Rozhodně se na to těším. Doufám, že blog bude bavit i vás.

Eva Kneblová

Markeťačka a průzkumnice

A bloggerka 🙂